Strona główna Usługi

Usługi szczotkarskie

Usługi szczotkarskie

Nasza oferta dotyczy usług produkcji i regeneracji szczotek przemysłowych. Wymieniamy zużyte włosie lub wykonujemy całe szczotki wraz z oprawami.

 

Nasz asortyment jest bardzo szeroki: od szczotek gospodarczych, szczotek dla przemysłu zbrojeniowego, po szczotki dla hut, drukarni, młynów, zakładów tytoniowych, spożywczych, monopolowych, włókienniczych i medycznych.

Nasze usługi wykonywane są na automatach szczotkarskich lub metodą tradycyjną. Oprawy wykonujemy bazując na szczotkach dostarczanych przez Klientów, lub wykonujemy je samodzielnie według powierzonej dokumentacji lub dokumentacji zaprojektowanej w Sanel.

 

Do wypełniania szczotek używamy rodzaje włókien:

  • roślinnych,
  • zwierzęcych,
  • syntetycznych,

rozszczepianych lub nie, w zależności od wymagań technicznych Klienta.

Zaufało nam już wiele firm na polskim i zagranicznym rynku. Działamy w myśl elementów Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

Posiadamy status zakładu pracy chronionej, dzięki czemu, współpraca z nasza firmą daje możliwość ulg przy wpłatach na PFRON co niesie obopólne korzyści.

 

Skontaktuj się z działem technicznym

* - pola wymagane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności