Ścierki

Dostępne w tej kategorii ściereczki to doskonałe narzędzia pracy dla profesjonalistów firm sprzątających, a także niezastąpione akcesoria do domowych porządków. Wysoka jakość materiałów sprawia, że są wytrzymałe i jednocześnie delikatne dla powierzchni. W naszej ofercie znajdują się produkty w różnych rozmiarach, wytwarzane z rozmaitych komponentów, aby można je było swobodnie dostosować do indywidualnych potrzeb. Bez względu na to, czy potrzebna jest ścierka perforowana czy mikrofazowa, stosowanie wyrobów oferowanych przez Sanel zapewni czystość i higienę, dzięki skutecznemu usuwaniu za ich pomocą zabrudzeń.

Wielofunkcyjna ścierka perforowana

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, nieustannie poszerzamy ofertę. Ściereczka ostra świetnie sprawdzi się do mycia naczyń i pozbywania się z nich zaschniętych resztek jedzenia. Warianty dedykowane do luster i szkła to kryształowa czystość w zasięgu ręki. Zostały specjalnie zaprojektowane w celu osiągania bezsmugowych efektów mycia szklanych powierzchni.

Ścierka perforowana to doskonały wybór do kompleksowej pielęgnacji. Można ją zastosować do czyszczenia mebli, blatów, armatury łazienkowej, zlewozmywaków, kuchenek czy glazury. Jej specyficzna struktura sprawia, że znakomicie radzi sobie z usuwaniem wszelkich zabrudzeń, zapewniając precyzję prac.

W trosce o środowisko naturalne

Dbamy o środowisko naturalne, dlatego prezentujemy naszą specjalną linię ściereczek biodegradowalnych. Produkowane są z wysokogatunkowej wiskozy i nie zawierają barwników. Z tego względu efektywnie spełniają swoje zadania w zakresie dbania o czystość, ale także minimalizują negatywny wpływ produkcji przemysłowej na naszą planetę. Dla osób poszukujących zrównoważonych rozwiązań, nasze ścierki biodegradowalne to najlepsze narzędzie do codziennego sprzątania, łączące efektywność z troską o środowisko. Oferujemy również ściereczki do wielokrotnego prania, a także ścierki uniwersalne na rolce. Ścierki podłogowe szare powstają z bawełny, dzięki czemu są trwałe i bardzo skuteczne w zbieraniu wody i brudu. Są to ekonomiczne opcje dla wszystkich, którzy cenią sobie wydajność i możliwość wielokrotnego zastosowania.

Odkryj pełną gamę naszych produktów na stronie internetowej! Gwarantujemy zróżnicowaną ofertę oraz ekologiczne rozwiązania.

Wybierz zakres cenowy produktów:

2 PLN 17 PLN
Znaleziono: 18 z 18 produktów
Anuluj
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności