Strona główna Szczotki

Szczotki do obuwia

Szczotki do obuwia

Elegancja stroju nierozerwalnie powiązana jest z zadbanymi butami. O ich czystość i możliwość długiego użytkowania nasi Klienci z łatwością zadbają dzięki wyborowi szczotki do czyszczenia obuwia marki Sanel.

Nasze produkty wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale także eleganckim designem. Dzięki temu będą efektownie prezentować się w łazience, czy w koszyczku w pobliżu buciarki. Ergonomiczne kształty gwarantują przyjemność i jednocześnie efektywność użytkowania.

Efektywne szczotki do pielęgnacji butów

Bez względu na to, czy potrzebna jest szczotka do pastowania czy czyszczenia obuwia, wyroby Sanel pozwolą utrzymać ulubione buty w nienagannym stanie. Prezentujemy szczotki zaprojektowane w celu usuwania powierzchniowych, jak i silniejszych zabrudzeń. W odpowiedzi na indywidualne potrzeby użytkowników zostały one wykonane z włosia o różnej twardości.

Aby ułatwić naszym Klientom kompleksowe dbanie o obuwie, opracowaliśmy również praktyczny zestaw do pielęgnacji butów. Zawiera on komplet 4 różnych szczotek, a ponadto ściereczkę mikrofazową. Dzięki estetycznej kosmetyczce to świetne rozwiązanie także dla osób wybierających się w podróż.

Szczotka do butów skórzanych VIP - pomysł na elegancki prezent

Specjalnej pielęgnacji wymagają artykuły wykonane z miękkiego zamszu i nubuku. Z myślą o ich wielbicielach w naszej ofercie prezentujemy również szczotki do czyszczenia butów z obu tych materiałów. Obligują one do stosowania specjalnych środków oraz przyrządów, dlatego szczotka do czyszczenia obuwia z nubuku bądź zamszu od Sanel jest dwustronna. Wyposażona została w nakładkę z gumy oraz nabicie z nylonowego włosia i mosiądzu. Dzięki takiej konstrukcji pielęgnacja butów ze skór szorstkich stanie się wyjątkowo prosta, a zarazem skuteczna.

Dla Klientów poszukujących produktów z wyższej półki przygotowaliśmy modele szczotki do czyszczenia butów skórzanych VIP. Nabicie ze szczeciny zostało ujęte w oprawę z efektownego drewna bukowego. Interesującą propozycją na przykład dla współlokatorów będzie nasz zestaw do pielęgnacji butów. Dwupak VIP to zarazem doskonały pomysł na gustowny prezent, który jako atrakcyjny wizualnie i jednocześnie praktyczny gadżet z pewnością przypadnie do gustu wielu obdarowanym.

Wybierz zakres cenowy produktów:

3 PLN 36 PLN
Znaleziono: 9 z 9 produktów
Anuluj
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności