Strona główna Artykuły kosmetyczne

Szczoteczki do zębów

Szczoteczki do zębów

Szczoteczki do zębów dla dzieci i dorosłych są niezbędne w codziennej higienie jamy ustnej. Bogaty asortyment Sanel obejmuje rozmaite modele szczoteczki do zębów miękkiej, średniej i twardej. Dzięki temu nasi Klienci mogą swobodnie wybrać tą najbardziej odpowiednią do swoich potrzeb.

Poszukujesz szczoteczki do zębów dla 2-latka, 3-latka albo 4-latka? W sklepie internetowym Sanel znajdziesz różne modele specjalnej, miękkiej szczoteczki do zębów dla dzieci. Jest dostępna w zabawnych kształtach i wesołych kolorach, aby dbanie o czystość jamy ustnej nie było dla najmłodszych uciążliwym obowiązkiem, ale zabawą oraz przyjemnością.

Szczoteczki do zębów dla dzieci Sanel - zdrowe zęby u najmłodszych

Miękkie szczoteczki do zębów poleca się nie tylko dzieciom, ale także osobom z nadwrażliwością zębów, ponieważ zastosowane w nich włosie bardzo delikatne czyści ich powierzchnię. Natomiast twarde szczoteczki do zębów są wyjątkowo skuteczne w usuwaniu płytki nazębnej. Uniwersalnym wariantem pośrednim jest szczoteczka do zębów średnia, gdyż bardzo dobrze czyści, równocześnie nie podrażniając dziąseł. Jest trafnym wyborem dla użytkowników niemających problemów z ich wrażliwością ani niecierpiących na choroby przyzębia.

Dla malców w różnym wieku zaleca się stosowanie szczoteczek dedykowanych do mycia zębów dla dzieci. Najmłodsi potrzebują szczególnej troski o higienę jamy ustnej, dlatego ważne jest, aby wybrać dla nich odpowiednie do tego narzędzie.

Bezpieczne szczoteczki do zębów dla dzieci

Z myślą o potrzebach różnych grup wiekowych w Sanel opracował szczoteczkę do zębów z miękkim włosiem przyjazną np. dla dzieci mających 2 lata, ponieważ ich delikatne dziąsła są bardziej podatne na podrażnienia. Bardziej twarda szczoteczka do zębów linii Junior jest z kolei rekomendowana dla młodzieży.

Mając ewentualne wątpliwości, jaką szczoteczkę wybrać, warto też zasięgnąć porady dentysty. Dzięki profesjonalnemu doborowi jej twardości przez specjalistę, zyskuje się pewność, że zęby będą dokładnie wyczyszczone, a dziąsła pozostaną zdrowe i niepodrażnione.

Produkty Sanel są kolorowe i atrakcyjne wizualnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą szczoteczek do zębów dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

Wybierz zakres cenowy produktów:

0 PLN 9 PLN
Znaleziono: 22 z 22 produktów
Anuluj

Szczoteczka do zębów dla dzieci Atol miękka

Szczoteczki do zębów

1.48 PLN brutto0.74 PLN brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
0.74 PLN brutto/sztukę

1  2    
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności