Strona główna Szczotki

Szczotki do szorowania

Szczotki do szorowania

Szczotka szrober jest idealnym narzędziem do walki z brudem i plamami. Szczotka szrober do szorowania podłogi Sanel bez względu na rodzaj czyszczonej powierzchni - np. płytek czy wykładziny - doskonale poradzi sobie z rozmaitymi wyzwaniami podczas sprzątania.

Szczotki do szorowania Sanel - niezawodna pomoc w czyszczeniu

Dzięki wieloletniej, wytężonej pracy naszego zespołu, Sanel może się dziś poszczycić mianem czołowego producenta artykułów gospodarstwa domowego. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym wyborem solidnych i efektywnych szczotek do szorowania. Naszym celem jako sprawdzonego wytwórcy jest dostarczanie na rynek produktów wyróżniających się wysoką jakością wykonania, wytrzymałością i jednocześnie atrakcyjnym designem.

Szrober do szorowania stanowi niezastąpione akcesorium zarówno w domowych obowiązkach, jak i w profesjonalnym sprzątaniu. Niezależnie od tego, czy sprząta się kuchnię, łazienkę, garaż czy magazyn, nasze produkty pomogą uzyskać satysfakcjonujący efekt czystości i porządku.

Szczotka szrober do walki z uporczywymi zabrudzeniami

W Sanel wyspecjalizowaliśmy się między innymi w produkcji wszechstronnych szczotek typu szrober do szorowania, aby pomóc w trudnych zadaniach czyszczenia podłóg oraz innych silniej zabrudzonych powierzchni. Wybierz artykuły lidera w produkcji akcesoriów do sprzątania, które sprawią, że stanie się ono łatwiejsze i bardziej wydajne!

Aby nasi Klienci mogli dopasować szczotkę szrober dokładnie do swoich indywidualnych potrzeb, w niniejszej kategorii prezentujemy zróżnicowane modele pod względem zarówno nabicia, jak i opraw. Oferujemy warianty z nabiciem z włókna kokosowego, bassina i TPR, w oprawach z drewna bukowego, PP oraz PE.

W asortymencie Sanel znajdzie się szczotkę dedykowaną do szorowania podłogi, zaopatrzoną w gwint oraz wytrzymałe nabicie polipropylenu. Interesującą propozycją jest szczotka z nabiciem dwustronnym, dedykowana do szorowania tapicerki, dywanów i wykładzin. Świetnie spawdzi się również do czyszczenia ubrań, skutecznie usuwając włosy i sierść zwierząt.

Szrober Flex - szczotka, która elastycznie dopasuje się do Twoich potrzeb

Szrober Flex to szczotka, której innowacyjność zmienia dotychczasowe możliwości czyszczenia powierzchni. Wyjątkowość tego projektu opiera się na nowatorskiej konstrukcji w postaci elastycznej, wyginającej się oprawy. Ten szrober do szorowania z łatwością dostosuje się do kształtu oraz konturu poddawanego czyszczeniu podłoża. Dzięki niemu znacznie łatwiej dotrze się do trudno dostępnych miejsc, takich jak zakamarki, szczeliny oraz powierzchnie o zaokrąglonej formie. Elastyczność szczotki Szrober Flex umożliwia skuteczne usunięcie uporczywych zabrudzeń, często nawarstwiających się tam, gdzie ciężko jest sięgnąć tradycyjnym narzędziem sprzątającym.

Szrober Flex to szczotka dla tych, którzy cenią elastyczność, wszechstronność i skuteczność w czyszczeniu. To nowoczesne akcesorium oszczędza czas i zmniejsza wysiłek wkładany w sprzątanie.

Wybierając szczotki do szorowania marki Sanel, odkrywa się pełen potencjał i kompleksowość czyszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z opisami poszczególnych artykułów na naszej stronie internetowej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasi doradcy pozostają do dyspozycji.

Wybierz zakres cenowy produktów:

9 PLN 13 PLN
Znaleziono: 10 z 10 produktów
Anuluj
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności