Strona główna Różne

Kije do zamiataczy i do mopów

Kije do zamiataczy i do mopów

Drewniane kije do mioteł i szczotek to połączenie prostoty i użyteczności w jednym. Wykonane z solidnego drewna kije gwarantują wytrzymałość i trwałość w codziennym użytkowaniu. Dostępne kije do miotły sprawiają, że porządkowanie staje się wygodniejsze i bardziej efektywne.

Wygoda użytkowania przy każdym pociągnięciu

Drewniane kije do miotły są wykonane z najwyższej jakości drewna, co gwarantuje ich wytrzymałość i długotrwałe użytkowanie. Specjalnie dobrany obwód umożliwia wygodne zamiatanie w każdych warunkach. Drewniany kij do szczotki zapewnia pewny chwyt, przy czym nawet długotrwałe sprzątanie nie męczy dłoni. Odpowiednio dopasowana wysokość umożliwia zachowanie prostej postawy, co znacznie poprawia komfort pracy. Dodatkowo drewno, z którego został wykonany każdy kij od szczotki to przyjazny dla środowiska materiał, który może być poddawany recyklingowi. Dzięki wyborowi ekologicznych tworzyw dbasz nie tylko o swój dom, ale także o planetę.

Dodatkowo polecamy także wybór oferowanych przez nas aluminiowych kijów powlekanych. Świetnie sprawdzą się podczas sprzątania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Kij do szczotki drewniany - trwałe akcesorium na lata

Wykonany z twardego drewna kij do szczotki świetnie sprawdzi się nawet podczas bardzo intensywnej eksploatacji. Jego wysoka jakość wykonania jest gwarancją doskonałej trwałości i niezawodności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do wybrania najlepszego produktu!

Wybierz zakres cenowy produktów:

5 PLN 8 PLN
Znaleziono: 4 z 4 produktów
Anuluj
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności