Pielęgnacja stóp

Sanel - polski producent artykułów gospodarstwa domowego - oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji stóp. Do najbardziej popularnych zaliczają się pumeks kosmetyczny i tarka do pięt.

Tarka dla wymagających pięt

Oferowane w tej kategorii różne warianty pumeksu kosmetycznego w wygodnej formie kamienia idealnie nadają się do usuwania zrogowaciałej skóry na piętach. Dzięki porowatej strukturze dokładnie i zarazem delikatnie usuwa się martwe komórki naskórka. Tarka do pięt stanowi praktyczne narzędzie ułatwiające pozbycie się nieestetycznych odcisków oraz zgrubień, pozostawiając skórę gładką i miękką.

Nasze wyroby oferujemy także w atrakcyjnych, praktycznych kompletach. Poznaj bliżej ofertę Sanel i zadbaj o wspaniały wygląd swoich stóp!

Pumeks kosmetyczny - sekret pięknych i zdrowych stóp

Każda nasza tarka do stóp wykonana jest ze sprawdzonych, wytrzymałych materiałów, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie produktu. Dzięki zastosowaniu w produkcji odpowiedniej technologii, tarka do pięt działa efektywnie i zarazem i bezpiecznie, nie uszkadzając ani nie podrażniając skóry.

Pumeks kosmetyczny i tarka do nóg to niezbędne akcesoria w każdej łazience. Znacząco poprawiają kondycję skóry i niwelują pęknięcia na piętach. Warto zainwestować w te produkty, ponieważ pomogą uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości, takich jak ból i stan zapalny pięt. Ich regularne stosowanie zapobiega budowaniu się odcisków, zmniejszając ryzyko infekcji.

Dokonaj w Sanel zakupu pumeksu kosmetycznego lub tarki do pięt i ciesz się zdrowymi i pięknymi stopami każdego dnia!

Wybierz zakres cenowy produktów:

2 PLN 12 PLN
Znaleziono: 13 z 13 produktów
Anuluj
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności