Strona główna Szczotki

Szczotki do zamiatania

Szczotki do zamiatania

Miotła szczotka do zamiatania ulic i chodnika to akcesorium niezbędne do utrzymania powierzchni w czystości. Artykuły proponowane przez producenta Sanel zostały stworzone w Polsce, dzięki czemu każdy Klient zyskuje pewność najwyższej jakości wykonania.

Praktyczna szczotka do zamiatania na zewnątrz

Zbierające się na chodnikach i ulicach odpady, liście oraz piasek są nie tylko nieestetyczne, ale także mogą skutecznie utrudniać bezpieczne poruszanie się. Dostępne w naszym asortymencie szczotki do zamiatania dużych powierzchni to idealne rozwiązanie, które umożliwi uporanie się z bałaganem. Niezwykle wytrzymałe produkty są gwarancją doskonałej jakości wykonania. Dostępne przedmioty będą świetnie pełnić swoją rolę przez długie lata użytkowania. Każda szczotka do zamiatania kostki brukowej i chodnika została wyprodukowana z trwałych materiałów, w tym drewnianych elementów oraz plastikowego (PET) lub mieszanki naturalnego nabicia. Włókna z tworzywa cechują się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz odkształcanie. Dzięki temu szczotka ulicówka może być użytkowana w każdych warunkach atmosferycznych. Woda, wysokie i niskie temperatury nie wpływają negatywnie na plastikowe nabicie ulicówki. Szczotka ta dobrze sprawdzi się także do zamiatania dróg gruntowych lub podwórka.

Zastosowane w produktach nabicie skutecznie zbiera wszelkie zanieczyszczenia. Odpowiednia długość włókien umożliwia także wymiatanie kurzu i piasku ze szpar chodnikowych. Wyrób może także być użytkowany jako szczotka do zamiatania przemysłowej przestrzeni. Jej zastosowanie sprawdzi się w halach produkcyjnych, magazynach oraz pomieszczeniach gospodarczych.

Szeroka szczotka do zamiatania przestrzeni domowych

Szukasz wytrzymałego akcesorium do sprzątania wnętrz? Każda oferowana przez nas szczotka do paneli i podłóg domowych umożliwia skuteczne i bezpieczne dla powierzchni zamiatanie. Odpowiednia miękkość włókien nie zarysowuje posadzek, pozostawiając je czystymi. Szeroka szczotka do zamiatania to idealny wybór, dzięki któremu każde sprzątanie będzie szybkie i przyjemne.

Sanel to lider produkcji artykułów użytku domowego i przemysłowego. Wszystkie oferowane wyroby cechują się najwyższą jakością wykonania, dzięki czemu swoje funkcje będą pełnić przez długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Wybierz zakres cenowy produktów:

6 PLN 76 PLN
Znaleziono: 17 z 17 produktów
Anuluj
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności