Strona główna Szczotki

Szczotki do czyszczenia kaloryferów

Szczotki do czyszczenia kaloryferów

Jako producent wysokiej jakości szczotek oferujemy również znakomite narzędzia do utrzymania czystości i dbania o optymalne działanie systemów grzewczych.

W tej kategorii prezentujemy specjalne szczotki do czyszczenia kaloryferów. Idealnie dopasowana szczotka zarówno do czyszczenia grzejników aluminiowych, jak i płytowych została specjalnie zaprojektowana z myślą o ich pielęgnacji. Z naszą szczotką do mycia kaloryferów aktywnie zatroszczysz się o jakość powietrza w pomieszczeniach.

Szczotka do czyszczenia grzejników - dbaj o jakość powietrza w pomieszczeniach

Szczotka do kaloryfera to niezastąpione narzędzie w domu, biurze oraz wszędzie tam, gdzie znajdują się grzejniki. Umożliwia dokładne usuwanie kurzu, brudu i osadów gromadzących się na ich powierzchni, utrudniających swobodny przepływ powietrza i obniżających efektywność systemu ogrzewania. Dzięki naszej szczotce do mycia grzejników utrzymanie czystości tej ważnej dla jakości powietrza części instalacji grzewczej staje się dużo łatwiejsze.

Szczotki do czyszczenia grzejników Sanel są nie tylko skuteczne, ale także ergonomiczne. Dzięki przemyślanym uchwytom ułatwiają manewrowanie wokół kaloryferów i docieranie do trudno dostępnych miejsc. Ponadto modele o różnej twardości włosia zapewniają dostosowanie narzędzia do specyfiki konkretnego kaloryfera.

Szczotka do kaloryfera - czyszczenie bez naruszania powłoki ochronnej

Każda prezentowana szczotka do czyszczenia kaloryfera powstała z myślą o wygodzie i zarazem efektywności użytkowania. Ważnym aspektem naszych produktów jest również bezpieczeństwo. Zadbaliśmy o ich odpowiednią konstrukcję, niepowodującą uszkodzeń na powierzchniach grzewczych. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że stosując prawidłowo naszą szczotkę do czyszczenia i mycia kaloryfera, nie naruszy i nie zarysuje powłoki jego ochronnej.

Nasze wyroby wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, w efekcie czego są trwałe.

Część chwytną wyprodukowano z solidnego drutu ocynkowanego w połączeniu z elegancką rączką z nielakierowanego drewna bukowego. Szczotka do czyszczenia kaloryferów posiada odpowiednio ukształtowane włosie, dostosowane do szczelin i żeberek. Wśród naszych propozycji znajdują się warianty z włosiem PA oraz naturalnym.

Szczotki do mycia grzejników ułatwią czyszczenie nawet najbardziej wymagających powierzchni kaloryferów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Wybierz zakres cenowy produktów:

18 PLN 25 PLN
Znaleziono: 2 z 2 produktów
Anuluj
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności