Strona główna Mopy

Mopy sznurkowe

Mopy sznurkowe

Sanel jako producent koncentruje się na dostarczaniu na rynek nowoczesnych rozwiązań, upraszczających codzienne obowiązki związane z utrzymaniem czystości i gwarantujących między innymi doskonałe efekty mycia podłóg.

W niniejszej kategorii prezentujemy szeroką ofertę mopów sznurkowych, które dzięki zastosowaniu starannie dobranych komponentów zapewniają wyjątkowo efektywne usuwanie brudu. Sznurki naszych mopów skutecznie absorbują wodę i pozwalają pozbyć się zanieczyszczeń, nie niszcząc przy tym sprzątanych powierzchni. Mop sznurkowy z mikrofibry to doskonały wyrób do mycia zarówno twardych posadzek, na przykład betonowych czy kamiennych podłóg, jak i delikatniejszych pokryć, w tym parkietów oraz paneli.

Mop sznurkowy z mikrofibry - skuteczność połączona z prostotą użytkowania

Mopy sznurkowe produkowane przez Sanel zostały zaprojektowane w przemyślany sposób, dzięki czemu ich ergonomiczna konstrukcja gwarantuje wydajność i zarazem wygodę użytkowania.

Puszyste mopy sznurkowe dostępne w naszym sklepie nie tylko znakomicie wchłaniają ciecze i cząsteczki brudu, ale również wyróżniają się trwałością oraz prostotą obsługi. Intuicyjne mechanizmy dokręcania końcówek, a także odciskania wody sprawiają, że praca z mopem sznurkowym jest szybka i łatwa.

Mopy sznurkowe - inwestycja w czystość i higienę w Twojej przestrzeni

Wykorzystując nowoczesne technologie i wysokojakościowe materiały, Sanel wytwarza mopy sznurkowe, które pomagają w utrzymaniu higieny wnętrz. Dzięki naszemu wkładowi do mopa sznurkowemu zadba się o czystość podłóg, minimalizując zarazem kontakt z bakteriami i roztoczami. Z myślą o różnorodnych potrzebach Klientów oferujemy modele o różnej gęstości oraz długości sznurków. Bez względu na to, czy potrzebny jest mop sznurkowy z mikrofibry, czy z bawełny, w naszym asortymencie z pewnością znajdzie się idealny produkt dla siebie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji! Niezależnie od tego, czy sprzątane będzie mieszkanie, biuro czy hotel, mopy sznurkowe Sanel staną się niezawodnym narzędziem dbania o ich czystość.

Wybierz zakres cenowy produktów:

5 PLN 16 PLN
Znaleziono: 7 z 7 produktów
Anuluj
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności