Strona główna Mopy

Mopy paskowe

Mopy paskowe

Firma Sanel, polski producent i dystrybutor artykułów gospodarstwa domowego, oferuje szeroką gamę mopów paskowych, które świetnie sprawdzą się zarówno w domu, jak i miejscu pracy. Te praktyczne narzędzia do sprzątania pozwolą pozbyć się brudu z każdej powierzchni.

Mop paskowy jest innowacyjnym rozwiązaniem, umożliwiającym dokładne czyszczenie podłóg, skutecznie i wyjątkowo wygodnie. Dzięki warstwowej konstrukcji, mop paskowy zbiera kurz, piasek i zanieczyszczenia z każdego zakamarka podłogi oraz schodów. Można go stosować na rozmaitych powierzchniach, w tym na panelach, kafelkach, kamieniu czy linoleum, bez obaw o zarysowanie nawierzchni.

Mop paskowy - skuteczne i wygodne narzędzie do sprzątania

Oferta mopów paskowych Sanel obejmuje różne modele, charakteryzujące się specjalnymi paskami z wiskozy, gwarantującymi maksymalną skuteczność czyszczenia. Doskonale wchłaniają wodę i nawet najmniejsze cząsteczki brudu. Dzięki temu można mieć pewność, że umyte nimi powierzchnie będą czyste i lśniące.

Mop paskowy jest wyjątkowo komfortowy w użyciu - tworzy narzędzie pracy sprawiające, że sprzątanie staje się proste i przyjemne. Z łatwością dociera się za jego pomocą do trudno dostępnych miejsc na przykład pod meblami, w zakamarkach czy narożnikach pokojów.

Mopy paskowe Sanel zostały zaprojektowane tak, aby były dopasowane do różnych potrzeb i wymagań. Niezależnie od tego, czy będą wykorzystywane do utrzymania w czystości dużych powierzchni czy do usuwania tylko niewielkich plam, z pewnością w naszym asortymencie znajdzie się odpowiedni produkt.

Mopem paskowym Sanel szybko i skutecznie posprząta się każde pomieszczenie, zyskując czystość oraz świeżość!

Wybierz zakres cenowy produktów:

6 PLN 11 PLN
Znaleziono: 4 z 4 produktów
Anuluj
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności