Strona główna Różne

Akcesoria do utrzymania czystości samochodu

Akcesoria do utrzymania czystości samochodu

Odkryj naszą szeroką gamę akcesoriów do sprzątania samochodu, które sprawią, że proces czyszczenia stanie się łatwiejszy i bardziej efektywny. Z naszymi wysokiej jakości produktami utrzymywanie wnętrza auta i jego zewnętrznej powierzchni w czystości stanie się przyjemnym rytuałem.

Wysokiej jakości gąbki samochodowe

Gąbka do szyb samochodowych jest niezbędnym narzędziem, aby uzyskać krystalicznie czyste szyby bez smug i zarysowań. W naszym asortymencie znajduje się specjalnie zaprojektowane akcesorium gwarantujące skuteczne usunięcie zabrudzeń, pozostawiając powierzchnię perfekcyjnie czystą. Dzięki wykonaniu z najwyższej jakości materiałów gąbka samochodowa do szyb nie rysuje szkła, a jej specjalna faktura zapewnia wyjątkową chłonność. Oferowany produkt można skutecznie wykorzystywać także podczas czyszczenia innych powierzchni samochodu, w tym karoserii, czy felg.

Skrobaczka do szyb ze szczotką do usuwania lodu i śniegu

Skrobak do odśnieżania szyb to niemal obowiązkowy element w zestawie każdego właściciela samochodu. Pokryte lodem i śniegiem szyby skutecznie uniemożliwiają bezpieczną jazdę autem. Oferowana przez nas skrobaczka i szczotka do samochodu to doskonałe rozwiązanie. Funkcjonalne akcesorium pozwala na szybkie usunięcie nawet grubych warstw lodu i śniegu z szyb. Dodatkową zaletą połączenia skrobaczki ze szczotką jest oszczędność miejsca w bagażniku lub schowkach. Dzięki temu właściciel auta będzie miał pod ręką wszystko to, czego potrzebuje podczas zimnych pór roku. Szczotka ze skrobaczką do samochodu to wygodne w użytkowaniu narzędzie - całość jest bardzo poręczna i wytrzymała.

Polecana szczotka skrobaczka do szyb może być także używana do skutecznego usuwania uporczywych zabrudzeń i pyłu z karoserii. Wielofunkcyjne rozwiązanie zapewnia efektywne czyszczenie i skrobanie w jednym ruchu.

Pozbądź się smug ze ściągaczem do szyb

Dostępny w naszym sklepie ściągacz do mycia szyb umożliwia uzyskanie idealnie czystych szyb samochodowych. Zastosowane w produkcji odpowiednio dobrane gumowe pióro doskonale dopasowuje się do szklanej powierzchni, zapewniając dokładne zbieranie pozostałej po myciu wody. Pozostawiona szyba jest sucha i pozbawiona smug, dzięki czemu nie tylko dobrze się prezentuje, ale także zwiększa bezpieczeństwo jazdy, dzięki pełnej widoczności. Polecany przez nas ściągacz do szyb został wykonany z trwałych materiałów, dzięki czemu zapewnia długotrwałe użytkowanie.

Gładka oraz chłonna ścierka do szyb i luster

Aby zadbać o perfekcyjny połysk swoich szyb i luster, polecamy nasze specjalne ściereczki do mycia szyb i luster. Polecane produkty wykonane zostały z materiałów bezpiecznych dla delikatnych i podatnych na zarysowania powierzchni. Odpowiednia faktura zapewnia dokładne mycie i polerowanie. Każda proponowana przez nas ścierka do szyb i luster wyprodukowana została z najwyższej jakości tworzywa, dzięki czemu jest trwała, a jej właściwości doskonałe przez długi czas.

Dostępne w naszej ofercie produkty umożliwiają dokładne sprzątanie i skuteczne odświeżenie auta zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Akcesoria dostępne w naszym sklepie to gwarancja pełnej czystości i doskonałych efektów przez długi czas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertami naszych produktów!

Wybierz zakres cenowy produktów:

3 PLN 16 PLN
Znaleziono: 16 z 16 produktów
Anuluj
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności