Szczoteczki do rąk

Dłonie są bez wątpienia naszą wizytówką. Codzienna pielęgnacja rąk jest niezbędna dla estetycznego wyglądu oraz przede wszystkim dbania o higienę. Troska o nie ważna jest nie tylko na poziomie nawilżenia skóry, ale również czystości paznokci. Sanel oferuje bogaty wybór różnorodnych modeli szczoteczki do mycia rąk i paznokci, zaprojektowanych z myślą zarówno o dorosłych, jak i o dzieciach. Dzięki specjalnej szczoteczce do czyszczenia paznokci łatwiej usunie się zabrudzenia, zapewniając dłoniom zdrowy i zadbany wygląd.

Szczoteczka do rąk od Sanel - czyste i zadbane dłonie

Skóra dłoni, codziennie narażona na oddziaływanie różnych czynników zewnętrznych, wymaga szczególnie troskliwej pielęgnacji. Szczotka do czyszczenia paznokci to praktyczne rozwiązanie, które pozwoli skutecznie usunąć zanieczyszczenia spod płytki paznokciowej. Za pomocą szczotki do mycia rąk i paznokci dokładnie umyje się dłonie, idealnie sprawdzi się ona także do usuwania pyłu z paznokci podczas ich piłowania. Jako producent przykładamy wagę do tego, aby szczoteczka do rąk łączyła w sobie funkcjonalność i estetykę, dzięki czemu będzie się świetnie prezentować w łazience. Każda nasza szczoteczka do mycia rąk jest odpowiednio miękka, dlatego nie podrażnia naskórka ani płytki paznokci.

Szczotka do mycia rąk i paznokci – kompleksowa pielęgnacja

Wybór właściwej szczotki do mycia rąk zależy przede wszystkim od indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Jeśli zależy nam na akcesorium do kompleksowej pielęgnacji rąk, warto wybrać dwustronną szczoteczkę, która sprosta oczekiwaniom zarówno jeśli chodzi o mycie dłoni, jak i czyszczenie paznokci. Na bardzo silne zabrudzenia rekomendujemy specjalnie dedykowaną szczotkę do rąk zawierającą w swojej konstrukcji pumeks.

Z myślą o najmłodszych użytkownikach w tej kategorii prezentujemy również szeroki wachlarz szczoteczek do mycia rąk o kształtach ukochanych przez dzieci zwierzątek, w przyciągających uwagę, radosnych kolorach. Z taką szczoteczką do czyszczenia paznokci kąpiel z pewnością zmieni się w zabawę i wspaniałą przygodę.

Wybierz zakres cenowy produktów:

2 PLN 8 PLN
Znaleziono: 28 z 28 produktów
Anuluj
1  2    
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności