Strona główna Szczotki

Szczotki sanitarne

Szczotki sanitarne

W dbaniu o higienę zarówno w domu jak i miejscu pracy istotną rolę odgrywa właściwa szczotka do czyszczenia muszli klozetowej. Stojak ze szczotką do łazienki i czyszczenia WC jest praktycznym akcesorium, pozwalającym utrzymać nienaganną czystość sanitariatów. Nasze zestawy do WC ze szczotką i stojakiem idealnie sprawdzą się w każdej toalecie, z łatwością wkomponowując się w panujący w niej wystrój.

Szczotka do WC biała - harmonia w przestrzeni funkcjonalnej

W łazience zdecydowanie łatwiej jest utrzymać porządek, jeśli znajdujące się w niej przedmioty mają swoje miejsce. Z tą właśnie myślą zaprojektowany został każdy zestaw do WC Sanel. Cechuje go nie tylko funkcjonalność, ale również dbałość o formę. Szczotka do WC biała z pojemnikiem pasuje do większości armatury, a podstawka umożliwia przechowywanie szczotki w miejscu ułatwiającym jej użycie.

Szczotka do mycia toalety biała stworzy harmonijną całość z panującym w łazience czy WC stylem i jednocześnie będzie stanowić zintegrowane dopełnienie funkcjonalnej przestrzeni. Aby każdy Klient mógł wybrać model dopasowany do osobistych preferencji, szereg naszych wyrobów z tej kategorii oferujemy również w innych wersjach kolorystycznych.

Szczotki Sanel do czyszczenia toalety - efektywne usuwanie zabrudzeń

Prezentowane warianty szczotki do czyszczenia ubikacji wykonane zostały z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, co gwarantuje długotrwałość ich użytkowania. Przykładamy wielką wagę do jakości naszych produktów, aby nasi Klienci mieli pewność, że inwestują w trwałe i zarazem funkcjonalne rozwiązania. Wszystkie nasze szczotki do czyszczenia sedesu zapewniają efektywne i bezpieczne usuwanie zabrudzeń.

Wybór szczotki Sanel do czyszczenia toalety sprawi, że każdy z elementów będzie ze sobą korespondował, a aranżacja wnętrza pozostanie spójna i elegancka.

Wybierz zakres cenowy produktów:

7 PLN 18 PLN
Znaleziono: 10 z 10 produktów
Anuluj
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności