Zmiotki i szufelki

Zmiotka z szufelką
Zmiotka z szufelką
Zmiotka z szufelką
Zmiotka z szufelką
Zmiotka z szufelką

Zmiotka z szufelką

Wybierz opakowanie, aby zobaczyć cenę
ilość

Opis produktu

oprawa PP
nabicie PET


Zmiotka z szufelką polskiej produkcji to gwarancja najwyższej jakości materiałów. Wytrzymałe wyroby świetnie sprawdzą się podczas codziennych porządków. Estetyczny wygląd i niewielkie wymiary sprawiają, że szczotka z szufelką mieści się niemal w każdej szafce czy schowku.

Zmiotka z szufelką - szybki sposób na porządek

Poręczne akcesoria umożliwiają błyskawiczne zebranie wysypanych artykułów spożywczych, zwierzęcego futra, kurzu, czy pyłu i zabrudzeń remontowych. Trwała szczotka ze zmiotką świetnie sprawdzi się przy zamiataniu różnych powierzchni. Zestaw może być użytkowany w kontakcie z betonem, drewnem, ceramiką czy linoleum. Dodatkowo szczotka z szufelką umożliwi zebranie okruszków z dywanu, wykładziny lub tapicerki. Zastosowane nabicie z wysokiej jakości tworzywa PET jest odporne na tarcie, wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu całość może być użytkowana także na zewnątrz, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Wysokiej jakości zestaw zmiotki z szufelką to obowiązkowe narzędzie do sprzątania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zapytaj o produkt

Masz pytanie dotyczące tego produktu ? Wypełnij poniższy formularz.

Produkty w tej kategorii