Strona główna Kuchnia Druciaki

Druciak plastikowy

Druciaki

Druciak plastikowy

Druciak plastikowy

Wybierz opakowanie, aby zobaczyć cenę
ilość

Opis produktu

surowiec PP
typ opakowania folia
opakowanie jednostkowe 3 szt.
dostępne kolory mix


Idealny do użytku w kuchni druciak plastikowy jest przyjazny dla powierzchni, a jednocześnie skuteczny w usuwaniu trudniejszych zabrudzeń ze sztućców i naczyń. Druciak plastikowy ułatwi codzienne zadania w gospodarstwie domowym, nie zdzierając powierzchni ochronnej z garnków podczas ich mycia. Wybierając druciak plastikowy z oferty Sanel, zwiększysz efektywność pozbywania się zabrudzeń. Przekonaj się, że to wygodny sposób na dbałość o przedmioty codziennego użytku! Nasze produkty to gwarancja jakości, wytrzymałości oraz zadowolenia z ich skuteczności.

Delikatny dla powierzchni druciak plastikowy

Zdecydowaną zaletą druciaka plastikowego jest większa delikatność w porównaniu z jego metalowym odpowiednikiem. Dzięki zastosowaniu plastiku o odpowiedniej twardości uzyskujemy skuteczne akcesorium do czyszczenia, zmniejszając jednocześnie ryzyko uszkodzenia czyszczonego elementu. Sprawia to, że druciak plastikowy w zestawieniu z metalowym, jest lepszym wyborem do tych powierzchni, które są bardziej podatne na zarysowania. Druciak plastikowy, kojarzony w pierwszej kolejności z usuwaniem z talerzy zaschniętych resztek jedzenia, w praktyce znajduje zastosowanie także do pielęgnacji innych obszarów gospodarstwa domowego. Jego uniwersalność sprawia, że staje się nieocenionym sprzymierzeńcem w codziennym dbaniu o dom i pomieszczenia, w których się przebywa.

Gwarancja najwyższej jakości i trwałości produktu

Druciak plastikowy jest dostępny w przyjemnej pod względem estetycznym, różnorodnej gamie kolorystycznej. Surowce, z których powstają produkty, są starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić jakość i trwałość wyrobu. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że druciak plastikowy długo utrzyma swoją skuteczność.

Zapytaj o produkt

Masz pytanie dotyczące tego produktu ? Wypełnij poniższy formularz.

Produkty w tej kategorii