Pielęgnacja włosów

Szczotka do brody, kartacz
Szczotka do brody, kartacz
Szczotka do brody, kartacz
Szczotka do brody, kartacz
Szczotka do brody, kartacz
Szczotka do brody, kartacz
Szczotka do brody, kartacz
Szczotka do brody, kartacz

Szczotka do brody, kartacz

Wybierz opakowanie, aby zobaczyć cenę
ilość

Opis produktu

oprawa drewno bukowe lakierowane
nabicie włosie dzika, PA
wymiary sztuki 100x52x39 mm
typ opakowania karton
dostępne kolory mix


Kartacz do brody umożliwia łatwe i efektywne czesanie oraz stylizowanie zarostu. Prezentowana oferta od Sanel to wysokiej jakości szczotka z dzika do pielęgnacji brody. Jego naturalna sztywność umożliwia dokładne rozczesywanie włosów, a jednocześnie zapobiega ich plątaniu się i skręcaniu. Kartacz z włosia dzika do brody wykazuje też zdolność do wchłaniania naturalnych olejków i pochłaniania sebum, dzięki czemu zapewnia skórze pod zarostem dodatkową ochronę i pielęgnację.

Szczotki z dzika do brody - perfekcyjna pielęgnacja

Kartacz z włosia dzika do brody to jedno z najskuteczniejszych narzędzi do pielęgnacji dostępnych na rynku, oferowanych przez Sanel w najlepszym stosunku jakości do ceny. Szczotkę do pielęgnacji brody warto również wykorzystać do masażu skóry twarzy pod zarostem. Pobudza się w ten sposób krążenie krwi, co pomaga w zapobieganiu wypadania włosów.

Nasze szczotki z dzika do brody są wysokojakościowymi wyrobami w oprawie z lakierowanego drewna bukowego. Naturalne komponenty sprawiają, że artykuły są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia. Kartacze do brody Sanel to znakomity wybór dla osób chcących inwestować w produkty, które będą im służyć przez długi czas.

Kartacz do brody - wybierz najlepszy dla Ciebie wariant!

Priorytetem Sanel jest umożliwienie Klientom wygodnego wyboru wyrobów, które idealnie odpowiadają ich indywidualnym potrzebom. Szukasz opcji hurtowego zakupu od renomowanego producenta? A może potrzebujesz akcesoriów do pielęgnacji zarostu na własny użytek? Nasz sklep internetowy zapewnia komfortowe i bezpieczne zamówienie preferowanej przez Ciebie ilości.

Bezpośrednio na naszej stronie zamówisz nie tylko pojedynczy kartacz do brody, ale także opakowanie zbiorcze, zawierające 6 sztuk artykułu. Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu - zapraszamy do kontaktu!

Szczotka do brody - efektywna stylizacja zarostu

Szczotka do brody z włosia dzika jest prosta w użyciu i bardzo skuteczna. Wystarczy kilka ruchów, aby zarost był dobrze rozczesany i przygotowany do stylizacji. Nasze kartacze z włosia dzika do brody są miłe w dotyku i nie powodują podrażnień skóry.

Szczotka do brody Sanel będzie również efektownym dodatkiem do każdej łazienki. Jest dostępna w kilku kolorach, co pozwala dopasować ją do osobistych preferencji estetycznych użytkownika. Jeśli chcesz zadbać o swój zarost w sposób profesjonalny i skuteczny, skorzystaj z oferty Sanel i wybierz kartacz z włosia dzika od polskiego producenta.

Cechy

  • Producent Krakowska Spółdzielnia Niewidomych Sanel
    ul. Bandtkiego 19, 30-129 Kraków
  • Zakup prospołeczny
    Kupując produkty z asortymentu Sanel wspierasz rehabilitację i rozwój zawodowy osób z niepełnosprawnościami

Zapytaj o produkt

Masz pytanie dotyczące tego produktu ? Wypełnij poniższy formularz.